درباره ما

درباره ما

مجموعه کارخانجات گروه کملیون تولید کننده انواع باطری ، شارژر ، چراغ قوه و لوازم جانبی مرتبط ، همچنین تولید کننده نسل جدید لامپ ها فوق کم مصرف ( ال ای دی ) می باشد . محصولات این گروه هم اکنون در بیش از 90 کشور دنیا عرضه می گردد . واحد طراحی مجموعه کملیون پیوسته در صدد اجرای پروژه های جدید بر طبق نیاز بازار جهانی است و پیشنهادات در این حوزه را از سراسر جهان دریافت می کند . خطوط تولید کامل و به روز شده با بهره وری بالا و مدیریت برونسپاری کارآمد؛ محصولات را در اسرع وقت در اختیار مراکز توزیع قرار می دهد . شبکه فروش حرفه ای و بازاریاب های فعال توانسته اند در گسترش بازار محصولات کملیون نقش مؤثری ایفا کنند و در نهایت بخش پشتیبانی فنی همواره کیفیت کالای تولیدی را زیرنظر داشته و کلیه نظرات و انتقادات را پیگیری نموده و روند تولیدات را بازنگری مینماید تا اتلاف منابع به حداقل رسیده و آسیب به محیط زیست کاهش یابد.
سنگ بنای اولیه مجموعه کملیون در سال 1997 میلادی گذاشته شد . با توجه به ماهیت چندملیتی شرکت و وجود مدیران توانمند از کشورهای امریکا ، آلمان ، چین و هنگ کنگ و استفاده از تجربیات آنها پیشرفت بخش های مختلف تولید ، کنترل و فروش از شتاب مناسبی برخوردار بوده و نفوذ تولیدات کملیون در بازارهای مربوطه چشمگیر است. لازم به ذکر است شرکت کملیون از سال 2002 میلادی به عنوان پرتنوع ترین تولید کننده باطری در دنیا شناخته می شود. پس از تغییرات شگفت در صنعت الکترونیک و وسایل الکتریکی و الکترونیکی و نیازهای جدید ، مجموعه کملیون نیز همگام با این تغییرات اقدام به تولید محصولات جدید مورد نیاز بازار نمود . در حال حاضر اقلام متعددی در زمینه موبایل و لوازم جانبی به سبد محصولات کملیون اضافه گردیده و ایده های بسیاری درحال بررسی و ارزیابی است.
در بخش روشنایی نیز کملیون در گام اول برونسپاری تولید لامپ های کم مصرف را در برنامه های خود گنجاند . پس از آماده سازی زمینه های لازم جهت تولید لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی ، طرح توسعه مربوطه آماده و به اجرا گذاشته شد . انواع تولیدات مربوط به روشنایی با تکیه بر تکنولوژی ” دیودهای ساطع نور ” یا همان ال ای دی در لیست محصولات قابل ارائه توسط مجموعه کملیون وارد شده اند . کملیون در تلاش است تا با تولید محصولات با کیفیت در جهت استفاده هرچه بیشتر از منابع انرژی ، مشتریان خود را پشتیبانی نماید و با طرح های پیشرو در صنعت باطری و روشنایی و ارائه خدمات منحصر به فرد راه های بهتری در تأمین و حفظ منابع انرژی پیش روی مصرف کنندگان قرار دهد.